chemurgy مسابقه مسابقات بین المللی قرآن کریم

chemurgy: مسابقه مسابقات بین المللی قرآن کریم قاریان حافظان قرآن دار القرآن کریم

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی 10 شهر گران جهت مستاجران

10 شهر گران دنیا جهت «اجاره‌نشین»‌ها براساس میانگین اجاره‌بهای آپارتمان دوخوابه معرفی شدند. 

10 شهر گران جهت مستاجران

10 شهر گران جهت مستاجران

عبارات مهم : اجاره

10 شهر گران دنیا جهت «اجاره نشین» ها براساس میانگین اجاره بهای آپارتمان دوخوابه معرفی شدند.

گزارش دویچه بانک آلمان از هزینه های زندگی -با تاکید بر هزینه اجاره نشینی- در سال 2017 در بیش از 200 کشور دنیا نشان می دهد سانفرانسیسکو در آمریکا، گران ترین شهر جهت مستاجرها به حساب می آید. این رتبه بندی براساس هزینه اجاره به دلار، انجام شده است هست. بهای اجاره واحد مسکونی در سانفرانسیسکو، ماهانه 3 هزار و 449 دلار اعلام شده است هست. پایتخت ها همچون لندن، پاریس، سیدنی و توکیو جزو گران ترین شهرها در بازار اجاره مسکن هستند.

10 شهر گران جهت مستاجران

هزینه مسکن در همه جای دنیا بیشترین سهم از درآمد افراد را به خود تخصیص داده شده است می‏دهد و فرقی ندارد که فرد کجای دنیا زندگی کند. با نگاهی به میانگین اجاره‏بهای آپارتمان‏های دو خوابه در بزرگ ترین شهرهای دنیا ولی متوجه می‏شویم که رقم اجاره بهای آپارتمان دو خوابه در شهرهای بزرگ دنیا بسیار تفاوت دارد و طیفی را از ماهانه 300 دلار در بنگلور هندوستان تا بیش از 3400 دلار در سانفرانسیسکوی آمریکا در بر می‏گیرد. در گزارشی که دویچه بانک آلمان در زمینه هزینه‏های زندگی در سال 2017 تهیه کرده و در آن از داده‏های سایت «اکسپاتیستان» که هزینه زندگی را در ماه آوریل امسال میلادی در بیش از 200 کشور دنیا بررسی می‏کند استفاده شده است هست، رتبه بندی جدیدی از شهرهای بزرگ دنیا در زمینه هزینه مسکن انتشار یافته است.

به گزارش بیزینس اینسایدر، دویچه بانک آلمان هزینه ماهانه به دلار آمریکا جهت اجاره یک آپارتمان دو خوابه در نزدیک به 50 شهر بزرگ دنیا را مورد بررسی قرار داده هست. در این گزارش که ششمین گزارش انتشار یافته از سوی دویچه بانک در مورد هزینه‏های زندگی در سال 2017 هست، شهر سانفرانسیسکو در آمریکا با میانگین اجاره ماهانه 3،449 دلار جهت یک آپارتمان دو خوابه متوسط، گران ترین شهر دنیا در حوزه مسکن معرفی شده است است که البته این رقم در مقیاس هر سال تغییری نداشته هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 4،817 دلار آمریکاست.

10 شهر گران دنیا جهت «اجاره‌نشین»‌ها براساس میانگین اجاره‌بهای آپارتمان دوخوابه معرفی شدند. 

شهر هنگ‏کنگ در کشور هنگ‏کنگ با اجاره بهای ماهانه 3،237 دلار آمریکا جهت یک آپارتمان میانگین دوخوابه در رتبه دوم گران ترین شهر دنیا در حوزه مسکن قرار گرفته هست. اجاره‏بهای چنین آپارتمانی در هنگ‏کنگ در مقیاس هر سال 2 درصد رشد را نشان می‏دهد. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 2،715 دلار آمریکاست. بر این اساس، اگر کسی بخواهد در شهر نیویورک یک آپارتمان دو خوابه اجاره کند باید به طور میانگین ماهانه 2،909 دلار اجاره بها بپردازد، رقمی که نسبت به اجاره بهای چنین آپارتمانی در سال گذشته 4 درصد زیاد کردن را نشان می‏دهد.

به این ترتیب نیویورک رتبه سومین شهر گران دنیا در حوزه مسکن را به خود تخصیص داده شده است داده هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 4،304 دلار آمریکاست. رتبه چهارم به شهر لندن در انگلستان تعلق گرفته است که میانگین اجاره‏بهای یک آپارتمان دو خوابه میانگین در آن ماهانه 2،617دلار آمریکاست. درصد تغییرات هر سال این اجاره‏بها جهت لندن منفی 8 اعلام شده است است و به این معناست که اجاره بها در لندن روند کاهشی داشته هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 2،776 دلار آمریکاست.

شهر زوریخ در سوئیس با اجاره بهای ماهانه 2،520 دلار آمریکا جهت منزل دوخوابه متوسط، عنوان پنجمین شهر گران دنیا را به خود تخصیص داده شده است داده هست. اجاره بها در این شهر هم روند کاهشی داشته و در مقیاس هر سال 2 درصد کم کردن را نشان می‏دهد. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 5،876 دلار آمریکاست. اجاره ماهانه یک منزل دو خوابه میانگین در شهر ادینبرگ انگلستان 2،361 دلار آمریکاست و این باعث شده است است که این شهر لقب ششمین شهر گران دنیا را در حوزه مسکن به خود تخصیص داده شده است دهد. اجاره بها در این شهر هم نسبت به سال گذشته 3 درصد کم کردن را نشان می‏دهد. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 2،293 دلار آمریکاست. شهر پاریس، پایتخت فرانسه با اجاره‏بهای ماهانه 2،289 دلار آمریکا جهت یک منزل دو خوابه رتبه هفتم را در میان شهرهای گران دنیا به خود تخصیص داده شده است داده و مبلغ اجاره بها در آن نسبت به سال گذشته تغییری نکرده هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 2،583 دلار آمریکاست.

10 شهر گران جهت مستاجران

هشتمین جایگاه از میان گران ترین شهرهای دنیا را بوستون در آمریکا به خود تخصیص داده شده است داده است و مبلغ اجاره بها در آن جهت یک منزل دو خوابه میانگین به طور میانگین 2،225 دلار است که نسبت به سال گذشته 8 درصد زیاد کردن یافته هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 4،322 دلار آمریکاست. بر اساس گزارش دویچه بانک آلمان، شهر سیدنی استرالیا با اجاره بهای 2،134 دلار آمریکا نهمین شهر گران دنیا در حوزه مسکن است که تغییرات هر سال اجاره بها در آن منفی 13 درصد گزارش شده است است که به معنای کم کردن 13 درصدی اجاره بها در آن شهر هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 3،451 دلار آمریکاست.

شهر توکیو پایتخت ژاپن با میانگین اجاره بهای ماهانه 2،010 دلار آمریکا جهت یک منزل میانگین دوخوابه در جایگاه دهمین شهر گران دنیا در حوزه مسکن قرار گرفته که نسبت به سال گذشته شاهد کم کردن 14 درصدی قیمت اجاره بها بوده هست. درآمد خالص ماهانه هر نفر در این شهر به طور میانگین 2،897 دلار آمریکاست. میانگین هزینه اجاره‏نشینی در پایتخت کشور عزیزمان ایران و نسبت آن به میانگین درآمد و هزینه ماهانه خانوارها نشان می‏دهد: سهم اجاره مسکن در سبد هزینه خانوار در تهران،‏ بیش از 65 درصد هست. فهرست 10 شهر صدرنشین در این رتبه‏بندی ارائه شده است از سوی دویچه بانک به همراه رتبه، قیمت اجاره بهای یک منزل میانگین دو خوابه در آنها، تغییرات هر سال این قیمت و میانگین درآمد یک فرد در هر یک از این شهرها در جدول ارائه شده است است.

10 شهر گران دنیا جهت «اجاره‌نشین»‌ها براساس میانگین اجاره‌بهای آپارتمان دوخوابه معرفی شدند. 

اخباراقتصادی – دنیای اقتصاد

واژه های کلیدی: اجاره | آمریکا | آپارتمان | دلار آمریکا | هزینه های زندگی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

10 شهر گران جهت مستاجران

10 شهر گران جهت مستاجران

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs