chemurgy مسابقه مسابقات بین المللی قرآن کریم

chemurgy: مسابقه مسابقات بین المللی قرآن کریم قاریان حافظان قرآن دار القرآن کریم

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی امام جمعه مشهد فراخوان داد, مردم به صحنه بیایند ، علم‌الهدی

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هنگامی که دولت و مجلس تماشاچی شدند، شما مردم باید به صحنه بیائید؛ نه آنجور که جاسوس‌های امریکایی با فراخوان می‌خواهند تا از این وقت اس

امام جمعه مشهد فراخوان داد, مردم به صحنه بیایند ، علم‌الهدی

علم الهدی؛ امام جمعه مشهد فراخوان داد/ مردم به صحنه بیایند

عبارات مهم : ایران

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هنگامی که دولت و مجلس تماشاچی شدند، شما مردم باید به صحنه بیائید؛ نه آنجور که جاسوس های امریکایی با فراخوان می خواهند تا از این وقت استفاده کرده و شما را در برابر نظام قرار دهند. این نظام بر خون فرزند های شما بنیان شده است است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام والمسلمین سیداحمد علم الهدی در خطبه های نماز جمعه این هفته مشهد، با اشاره به دو شاخصه امام رضا (ع) در رهبری جامعه و خنثی کردن توطئه های دشمن های گفت: خوشبختانه شاخصه اول در جامعه امروز تقریبا وجود دارد. محور مهم در تصمیم گیری های دولت باید منویات رهبری باشد و باید همه دستگاه ها خواسته هایشان را مورد توجه قرار دهند.

امام جمعه مشهد فراخوان داد, مردم به صحنه بیایند ، علم‌الهدی

تهدید مدیر جمهور امریکا به تحریم با پیشنهاد مذاکره دادن یکی است

وی با بیان اینکه امریکای ملعون و جریان های نابکار سیاسی اش ما را با توطئه ها و فتنه های متفاوت محاصره کرده اند، اظهار داشت: مردم و مسئولان ما در این چهل سال در برابر فتنه های امریکا ایستادگی کرده و مقاومت کرده اند و این مقاومت همچنان ادامه دارند کماآنکه توطئه دشمن نیز همچنان دارد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی با تاکید بر اینکه توطئه های دشمن های مانند گذشته ادامه دارد، تصریح کرد: هرچه دشمن اعلام و عمل کنند، همه در یک جهت هست. ترساندن مدیر جمهور امریکا به تحریم های فوق العاده مستاصل کننده و ترساندن به سرکوب مردم با پیشنهاد مذاکره دادن یکی هست. هر دو در خط دشمنی و عداوت هست؛ هم آنجا که ترساندن به سرکوب و تحریم می کند و هم آنجا که پیشنهاد مذاکره می دهد.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هنگامی که دولت و مجلس تماشاچی شدند، شما مردم باید به صحنه بیائید؛ نه آنجور که جاسوس‌های امریکایی با فراخوان می‌خواهند تا از این وقت اس

دشمن ما را در اوضاع اقتصادی در نطقه ضعف می بیند

علم الهدی ادامه داد: هنوز یک هفته از ترساندن مدیر جمهور امریکا نگذشته است که او پیشنهاد مذاکره می دهد، چون اوضاع اقتصادی داخلی ما در شرایطی است که دشمن ما را در یک نقطه ضعف می بینند.

وی با بیان اینکه خرید طلا در دنیا چهار درصد کم کردن یافته ولی در کشور عزیزمان ایران بیست و چند درصد اوج رفته هست، خاطرنشان کرد: در چنین شرایطی، دشمن تحلیل می کند طلا و ارز محور سبد کالا شده است هست. می بیند این اقتصاد بیمار تضعیف شده است و این کشور مورد ضعف قرار گرفته به هر چیزی تن می دهد و بعد هم سر وعده هایش دبه درمی آید و زیرش می زند.

امام جمعه مشهد فراخوان داد, مردم به صحنه بیایند ، علم‌الهدی

برخی افراد غرب زده هنوز عبرت نگرفته اند

خطیب نماز جمعه این هفته مشهد مدعی شد: امریکا از برجام خارج شد در حالی که کشور عزیزمان ایران در برجام به میل خود در چاله آب سنگین خود بتن ریخت و هزاران سانتریفیوژ را به صورت آهن پاره درآورد و غنی سازی ۲۰ درصدش را تعطیل و برنامه غنی سازی تا ۵۰ درصدش را به سه و نیم درصد کم کردن داد. در این شرایط امریکا از برجام خارج شد و دید با این شرایط گفت هر چی بخواهیم به ما می دهند و بعد هر چی وعده بدهیم، زیرش می زنیم.

علم الهدی با بیان اینکه امریکا از اوضاع سال های گذشته تجربه دیده ولی بعضی افراد غرب زده هنوز عبرت نگرفته اند، ابراز داشت: این مذاکره و آن ترساندن در یک جهت و آن دشمنی با انقلاب و نظام کشور عزیزمان ایران و بالاتر از همه دشمنی با مردم کشور عزیزمان ایران است.

امام جمعه مشهد تاکید کرد: هنگامی که دولت و مجلس تماشاچی شدند، شما مردم باید به صحنه بیائید؛ نه آنجور که جاسوس‌های امریکایی با فراخوان می‌خواهند تا از این وقت اس

دولت و مجلس تماشاچی شده است اند

وی با طرح این پرسش که در وضعیتی که امروز در کشور داریم باید چه کنیم؟ بیان کرد: اوضاع نابسامان اقتصادی و معیشتی یک واقعیت انکارپذیر هست. مردم ما هرچه آسیب پذیرتر و فقیرتر باشند، این واضعیت را زیاد درک می کنند. یک عده قلیل به جان ارز و طلا افتاده اند و می خواهند این ثروت را به خارج از کشور بیرون ببرند. اینها پیاده نظام امریکا و غرب بوده و عامل امریکا هستند.

امام جمعه مشهد فراخوان داد, مردم به صحنه بیایند ، علم‌الهدی

این عضو مجلس خبرگان با بیان اینکه متاسفانه دولت و مجلس تماشاچی شده است اند، یادآور شد: دولت و مجلس یک اقدام سریع و قاطعی که باید انجام دهند، انجام نمی دهند. البته این مردها سه طرح چند فوریتی جهت حل پرسشها دارند ولی طرحی که در درازمدت پرسشها را برطرف کند به غیر از اینی است که مردم گرفتار شام و ناهار خود هستند.

مردم به صحنه بیایند

علم الهدی با بیان اینکه ما حرکت انقلابی از مجلس و دولت می خواهیم، عنوان کرد: آنها نباید تماشاچی وضع مردم باشند که مردم شب بخوابند و صبح ببینند آب خوردن ارزش دو برابر شده است هست. مردم را در برابر یک عده زالوصفت که سبد کالا را بر محور طلا قرار داده اند، پر پر می شوند.

وی اضافه کرد: هنگامی که اینها تماشاچی شدند، شما مردم باید به صحنه بیائید؛ نه آنجور که جاسوس های امریکایی با فراخوان می خواهند تا از این وقت استفاده کرده و شما را در برابر نظام قرار دهند. این نظام بر خون فرزند های شما بنیان شده است هست. عده ای وقت طلب هم فکر می کنند موجی جهت بازگشت به قدرت جهت آنها بلند شده است در حالی که مقداری از این نابسامانی ریشه در مدیریت نابکارانه خود آنها دارد.

واژه های کلیدی: ایران | مذاکره | امریکا | علم الهدی | امریکایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs